Logistyk - Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Data dodania: 2024-04-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "CARBOTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0248

Miejsce pracy: Rybnicka 14c, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Planowanie i nadzorowanie procesów logistycznych w transporcie drogowym oraz morskim; współpraca z firmami kurierskimi oraz ze spedycjami/
armatorami drogowymi, morskimi i lotniczymi; przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do wysyłek i odpraw celnych eksportowych i importowych; kontrola zwrotów i reklamacji, terminowe rozpatrywanie reklamacji; organizowanie wysyłek towaru do klienta, wystawianie faktur oraz dokumentów wysyłkowych; współpraca z pracownikami centrum dystrybucyjnego w zakresie przyjmowania i wydawania towarów; bieżąca kontrola i analiza kosztów; optymalizacja kosztów logistycznych; ścisła współpraca z innymi
działami firmy.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 23.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 8 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca od 8:00 do 16:00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw logistyki
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • wykształcenie średnie, wyższe mile widziane
  • chęć do nauki
  • inicjatywa, energia w działaniu i doskonałe zdolności interpersonalne
  • bardzo dobra znajomość programu MS EXCEL
  • doświadczenie w spedycji morskiej
  • doświadczenie przy współpracy z agencjami celnymi
  • bardzo dobra organizacja pracy (umiejętność ustalania priorytetów)
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dokładność, zaangażowanie i proaktywne podejście do realizowanych zadań
  • pewność siebie
  • znajomość procedur transportowych, eksportowych i celnych
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku, pod presją czasu i wyniku
  • komunikatywność
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

NIP: 6332242989
REGON: 38760583200000
Adres www: www.carbotex.pl
Adres: Rybnicka 14c, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie Zobacz na mapie
E-mail: rekrutacja@carbotex.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjne należy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@carbotex.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail