Specjalista w dziale wykonawstwa robót budowlanych - Kielce, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-04-23
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA SPECJALISTYCZNEGO "TRANSKOL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Numer oferty: StPr/24/1111

Miejsce pracy: Długa 29, 25-650 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Współudział w tworzeniu i analizie harmonogramów robót oraz weryfikacja dokumentacji technicznej,
rozliczanie podwykonawców zgodnie z zawartymi umowami,
udział w komisjach odbiorowych oraz przygotowanie dokumentacji odbiorowej,
przygotowanie dokumentów niezbędnych w trakcie realizacji robót,
bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania realizowanego kontraktu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 11.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
Opis wynagrodzenia: (wynagrodzenie do ustalenia)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inżynier budownictwa - linie, węzły i stacje kolejowe
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
Uprawnienia:
  • obsługa AutoCAD, Norma
  • prawo jazdy kat.B
  • biegła obsługa komputera, Microsoft Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku

NIP: 9591183438
REGON: 29084012300000
Krótki opis działalności gospodarczej: Budownictwo
Adres: Długa 29, 25-650 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 413453475
E-mail: sekretariat@transkol.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - Wskazany kontakt telefoniczny: 413453475 lub przez e-mail: sekretariat@transkol.eu

ostatnia zmiana: 2024-06-26