Pracownik fizyczny w szkółce roślin - Dąbrówka, wielkopolskie

Data dodania: 2024-04-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: GOOD WORK AGENCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe
Znajomość języków: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/1346

Miejsce pracy: POLNA 7, 62-070 Dąbrówka, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: prace fizyczne: sadzenie delikatnego materiału roślinnego w plastikowych panelach, których otwory mają max. 9x9 cm, same sadzonki są mniejsze, podlewanie, nawożenie.
Zakres pracy wykonywanych przez mężczyzn: przewożenie na wózkach keramzytu, nawozu, ziemi z tira podstawionego na miejscu, tworzenie mieszanki powyższych składowych przy pomocy mieszalnika do ziemi, napełnianie ziemią paneli, w których sadzone będą rośliny i przewożenie ich do stanowisk osób sadzących, rozstawienie drewnianych stojaków w hali, montaż gotowych paneli oraz systemu nawadniania na drewnianych stojakach, obsługa kosiarki (według potrzeby).
Praca w godz 8-17
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Data zakończenia: 31.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,48 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto/h
Zawód: pozostali robotnicy wykonujący prace proste w ogrodnictwie i sadownictwie
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • doświadczenie mile widziane
  • sprawność fizyczna
  • umiejętności manualne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Praca sezonowa - 06.05.2024-31.08.2024. Praca osób sadzących będzie odbywać się pod dachem w specjalnie przygotowanym namiocie, a osób przewożących gotowe panele czy pracujących przy mieszance ziemi częściowo będzie na zewnątrz lub w zadaszonej hali uprawy.

NIP: 7792515018
REGON: 385941891
Nr KRAZ: 24477
Adres: GŁOGOWSKA 88/1A, 60-262 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 880389244
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: tel. umówienie spotkania