Murarz-montażysta - Iława, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-04-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Pracodawca: Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane IPB Sp. z o.o
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/1028

Miejsce pracy: Lubawska 3, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: zbrojenie, szalowanie, stawianie murów, konstrukcje żelbetowe
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 24.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: do negocjacji
System wynagradzania: Akordowy
Zawód: murarz
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Murarz (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie jako murarz 1-2 lata.

NIP: 7440003348
REGON: 510513874
Krótki opis działalności gospodarczej: Posiada profil na stronie
Adres www: www.ipbilawa.com.pl
Adres: Lubawska 3, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marcin Kopera
Nr telefonu: 89-644-90-63, 695 250 782
E-mail: fz@ipbilawa.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV prosimy przesyłać drogą e-mailową lub składać osobiście w Zespole ds. Pracowniczych IPB Sp. z o.o. 14 200 Iława, ul. Lubawska 3, pokój 109 (I piętro)
Prosimy o dopisanie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.).
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail