Grafik komputerowy (o) - Niedomice, małopolskie

Data dodania: 2024-04-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: SPOJKAR Kardaś i Wspólnicy Sp. Jawna

Numer oferty: StPr/24/1461

Miejsce pracy: Fabryczna 29, 33-132 Niedomice, powiat: tarnowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - nadzór nad treściami stron internetowych,
- przygotowywanie materiałów marketingowych- ofert, ulotek, prezentacji itp.,
- nadzór nad produkcją i logistyką materiałów marketingowych,
- tworzenie filmów, zdjęć i ich obróbka ( opcjonalnie)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: 4300 zł brutto + nagroda miesięczna 600 zł+ premia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: grafik komputerowy multimediów
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • obsługa programów graficznych
  • dokładność

Wymagania pożądane

  • dokładność, sumienność, zaangażowanie,dyspozycyjność

Pozostałe wymagania

Zawody:
  • Grafik komputerowy multimediów
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Wymagania: doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, swobodne poruszanie się w programach graficznych, dokładność i precyzyjność, doświadczenie w przygotowaniu materiałów do druku, komunikatywność, zaangażowanie i umiejętność organizacji własnej pracy. Praca w Niedomicach, na jedną zmianę, od poniedziałku do piątku, od 7:00 do 15:00, ciekawa i stabilna praca w doświadczonym zespole, umowa o pracę z atrakcyjnym pakietem socjalnym oraz grupowym pakietem medycznym, stałe wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem nagród i premii. Wynagrodzenie 4300 zł brutto + nagroda miesięczna 600 zł + premia. Kontakt: SPOJKAR Kardaś i Wspólnicy Sp. Jawna, ul. Fabryczna 29, 33-132 Niedomice, wcześniejszy kontakt telefoniczny:14-674-32-86 (godz. 9:00-17:00).

NIP: 9930661309
REGON: 365566552
Adres: Fabryczna 29, 33-132 Niedomice, powiat: tarnowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mateusz Kardaś
Nr telefonu: 146743286
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny, Godziny : 9-17