Przedstawiciel handlowy b2b - home office - Opole, opolskie

Data dodania: 2024-04-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Pracodawca: IBS SCHERER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0839

Miejsce pracy: 45-001 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Poszerzenie istniejących relacji z obecnie kluczowymi klientami. Pozyskanie nowych klientów w biurze i terenie.
Praca na terenie woj. opolskiego w godzinach 08.00-16.00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 23.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto,
Wynagrodzenie zależne od wyników w tym świadczenia socjalne, umowy prowizyjne i premiowe
Samochód służbowy, do użytku prywatnego, smartfon, Homeoffice
Najlepszy know-how w branży dzięki wieloletniej działalności międzynarodowej
Najnowocześniejszą technologię komunikacyjną
Szkolenia produktowe i sprzedażowe oraz profesjonalne wsparcie
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: przedstawiciel handlowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Sprzedaż i kontakt z klientami
- Praca zorientowana na klienta i sukces
mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej produktów technicznych lub doświadczenie/wiedza w dziedzinie przemysłowych środków/technologii czyszczących, czyszczenia powierzchni, produktów do konserwacji
- Obsługa urządzeń biurowych
- Umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne oraz pewność siebie
Znajomość j. niemieckiego wymagana jest w celu porozumienia się z pracownikami wew. firmy.

NIP: 8992867857
REGON: 38429927000000
Adres: Kobierzycka 19b, 52-315 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Piotr Plewnia
Nr telefonu: 71 7166003
E-mail: personal@ibs-scherer.de
Język aplikacji: polski, niemiecki
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail