Przedstawiciel handlowy w branży obróbki metali - Kobyłka, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Pracodawca: PRZEMYSŁOWY INSTYTUT MASZYN BUDOWLANYCH SP. Z O.O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0513

Miejsce pracy: Napoleona 2, 05-230 Kobyłka, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - aktywne i samodzielne pozyskiwanie nowych klientów w branży obróbki metali
- negocjacje handlowe, negocjowanie warunków współpracy
- budowanie relacji oraz bezpośrednia współpraca z klientami spółki, wizyty u kontrahentów
- aktualizacja listy klientów do odwiedzenia i złożenia oferty
-wykorzystanie branżowych stron internetowych
- wstępna analiza i weryfikacja zapytań ofertowych
- przygotowywanie ofert
- sporządzanie raportów sprzedażowych oraz sprawozdań z realizacji celów
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 23.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
Zawód: przedstawiciel handlowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • samodzielność
  • komunikatywność
  • Zdolności interpersonalne
  • Obsługa pakietu MS Office
  • kreatywność
  • kultura osobista

NIP: 1250000237
REGON: 141384698
Adres: Napoleona 2, 05-230 Kobyłka, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mariola Barańczuk
Nr telefonu: 227861838
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: brak
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon