Kucharz - Brzeszcze, małopolskie

Data dodania: 2024-04-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Pracodawca: DOMI-COM S.C. Sławomir Stec, Barbara Stec
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/jokr/24/0494

Miejsce pracy: Mickiewicza 2, 32-620 Brzeszcze, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: lepienie pierogów, wykonywanie posiłków od podstaw
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 25.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Zawód: kucharz*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, książeczka sanepidowska, praca samodzielna.
Miejsce wykonywania pracy: PIEROŻKARNIA TARGOWA w Brzeszczach, ul. Mickiewicza 2.
Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy zlecenie, praca od 10:00 do 18:00.

NIP: 5492453246
REGON: 381973664
Adres: Mickiewicza 2, 32-620 Brzeszcze, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 515 787 414
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą telefoniczny - 515 787 414
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon