Kierownik obiektów sportowych - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-04-23
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: XV Liceum Ogólnokształcące
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/3813

Miejsce pracy: Pilotów 7, 80-460 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzedaż usług obiektu sportowego, umowy najmu, organizacja sprzedaży karnetów na pływalnię, zamawianie chemii basenowej, środków czystości, nadzór nad dyscypliną pracy pracowników obiektu, zabezpieczenie ciągłości pracy obiektu sportowego, przygotowywanie grafików, prowadzenie dokumentacji technicznej obiektu, bieżąca współpraca z Sanepidem, UDT, innymi instytucjami, ewidencja obrotu kasowego, rozliczanie, odprowadzanie gotówki. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30-15:30.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik obiektu sportowego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: uprawnienia ratownika wodnego.

NIP: 5841929659
REGON: 190362030
Adres: Pilotów 7, 80-460 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 58 556 54 01 w.105
E-mail: sekretariat@lo15.edu.gdansk.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail