Kelner/ka - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-04-23
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: HOTEL BARTAN BOŻENNA GAST
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/3788

Miejsce pracy: Turystyczna 9 A, 80-680 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa gości hotelowych w restauracji. Dni i godziny pracy do ustalenia z pracodawcą. Praca na terenie Wyspy Sobieszewskiej.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 23.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: możliwość podpisania umowy o pracę, po umowie-zlecenie.
Zawód: kelner*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: minimum 3 miesiące doświadczenia w pracy w zawodzie, mile widziany komunikatywny język angielski, książeczka sanitarno-epidemiologiczna. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z gośćmi, dyspozycyjność, uczciwość, rzetelność, skrupulatność, wysoka kultura osobista.

NIP: 5830134548
REGON: 190208049
Adres: Turystyczna 9 A, 80-680 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 602 651 580
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon