Kierownik budowy (o) - Ładna, małopolskie

Data dodania: 2024-04-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: Józef Firmuga "MATEO" PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE USŁUGOWO-HANDLOWE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Numer oferty: StPr/24/1455

Miejsce pracy: 33-156 Ładna 41B, powiat: tarnowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: kierownik budowy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 8 317,21 do 11 251,35 PLN
Opis wynagrodzenia: od 6 000 zł - 8 000 zł netto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik budowy
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie min. średnie techniczne, min. rok doświadczenia, uprawnienia konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń. Praca na terenie kraju od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.00, pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie. Wynagrodzenie od 6 000 zł - 8 000 zł netto (od 8 317,21 zł - 11 251,35 zł brutto). Kontakt: Józef Firmuga "MATEO" Przedsiębiorstwo Budowlane Usługowo-Handlowe, 33-156 Ładna 41B, wcześniejszy kontakt tel.: 14 624 12 84 lub 606 823 634, CV należy przesyłać na adres e-mail: mateo134@interia.pl

NIP: 8731007274
REGON: 850188037
Adres www: www.mateo134.pl
Adres: 33-156 Ładna 41B, powiat: tarnowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Józef Firmuga
Nr telefonu: 14 624 12 84, 606 823 634
E-mail: mateo134@interia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny