Brygadzista - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-04-22
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: INTRASERVIS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Numer oferty: StPr/24/3723

Miejsce pracy: Elbląska 135, 80-718 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Nadzór nad montażem rurociągów i połączeń kołnierzowych. Uczestnictwo w przygotowaniu rur do spawania (zatwierdzenie poprawności wstępnego montażu). Wykonanie instalacji zgodnie z dokumentacją techniczną. Uczestnictwo przy wykonywaniu prób szczelności. Nadzorowanie i koordynacja prac na budowie. Praca w zakresie godzin: 6-17.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 240 do 8 280 PLN
Zawód: mistrz produkcji w budownictwie ogólnym
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagane doświadczenie na stanowisku montera, umiejętność czytania rysunku technicznego, zdolność organizowania pracy podległej brygady, fachowość rozwiązywania problemów technicznych. Znajomość języków obcych (w mowie i piśmie): ukraiński, rosyjski, polski.

NIP: 9552329760
REGON: 32117886700000
Adres www: www.intraservis.pl
Adres: TADEUSZA KOŚCIUSZKI 10B, 72-100 Goleniów, powiat: goleniowski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 736 429 617
E-mail: zespol.rekrutacje@intraservis.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - kontakt osobisty pod adresem: ul. Małkowskiego 26/16