Mechanik/ monter przemysłowy - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-04-22
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: EPCIDO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/3733

Miejsce pracy: ŻABI KRUK 16, 80-822 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Montaż mechaniczny maszyn, sortowników, linii transportowych i produkcyjnych oraz systemów przenośnikowych. Budowanie konstrukcji mechanicznych, montaż rur i koryt kablowych. Praca zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 11 000 do 13 000 PLN
Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia, pracę przy projektach instalacyjnych w całej Europie i na świecie, współpracę na podstawie własnej działalności gospodarczej/ polskiej umowy o pracę/ umowy zlecenie, bezpłatne zakwaterowanie w dogodnych warunkach, zapewnione pokrycie kosztów transportu, ustalony grafik pracy (4-5 tyg. pracy na 1 tydzień urlopu), gwarantowane godziny pracy (48-60h tygodniowo), stabilność zatrudnienia, ciągłość zleceń, możliwości rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w pracy ze specjalistami w branży.
Zawód: technik mechanik urządzeń przemysłowych
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: dobra znajomość konstrukcji maszyn, doświadczenie w pracy z elektronarzędziami, umiejętności w zakresie inżynierii mechanicznej oraz czytania rysunków technicznych i dokumentów, gotowość do podjęcia pracy od zaraz, samodzielność, odpowiedzialność, skrupulatność i zaangażowanie. Mile widziane doświadczenie w środowisku przemysłowym, umiejętność spawania, uprawnienia na wózki widłowe/ podesty ruchome, prawo jazdy kat. B, komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie w pracy za granicą.

NIP: 8522628405
REGON: 36648973000000
Adres: ŻABI KRUK 16, 80-822 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 507 663 052
E-mail: hr@epcido.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail