Policjant - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-04-22
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie branżowe

Numer oferty: StPr/24/3695

Miejsce pracy: Nowe Ogrody 27, 80-803 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Policja jest umundurowaną i uzbrojoną formacją służącą społeczeństwu i przeznaczoną do ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz do utrzymywania bezpieczeństwa i porządku publicznego. W Policji służy ponad 100 tys. policjantów wspieranych przez prawie 25 tys. pracowników cywilnych.
Na czele Policji stoi komendant główny, któremu podlega komendant stołeczny i 16 komendantów wojewódzkich, nadzorujących komendantów miejskich i powiatowych, którzy odpowiadają za pracę policjantów w komisariatach.
Policjanci w trakcie służby mają prawo m.in. do legitymowania, zatrzymywania osób, przeszukiwania osób i pomieszczeń, dokonywania kontroli osobistej, stosowania środków przymusu bezpośredniego i broni palnej.
Policja cieszy się coraz większym zaufaniem społecznym a liczba osób, które czują się bezpiecznie rośnie z roku na rok.
Prac od poniedziałku do niedzieli w godz. 6-14, 14-22, 22-6.
więcej informacji na https://dobor.pomorska.policja.gov.pl/
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 300 PLN
Opis wynagrodzenia: .
Przed ukończeniem 26 roku życia: Po ukończeniu 6,5 miesięcznego szkolenia zawodowego podstawowego ok 5750 zł netto
Po ukończeniu 26 roku życia: Po ukończeniu 6,5 miesięcznego szkolenia zawodowego podstawowego ok 5350 zł netto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: policjant służby prewencji
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Służbę w Policji możesz pełnić jeżeli jesteś obywatelem Polski: o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystającym z pełni praw publicznych, posiadającym co najmniej średnie wykształcenie, posiadającym zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jesteś się podporządkować, dajesz rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych. Ponadto jeżeli jesteś mężczyzną powinieneś posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowejczyli mieć odbytą zasadniczą służbę wojskową lub zostać przeniesiony do rezerwy (odpowiedni wpis w książeczce wojskowej).

NIP: 5830010088
Adres: Okopowa 15, 80-819 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
E-mail: dobor@gd.policja.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Interaktywny formularz dla kandydata do służby w Policji (do pobrania na www.dobor.pomorska.policja.gov.pl ).
każdy z dokumentów osobno w zakładce Materiały do pobrania
Dodatkowo musisz dostarczyć:
-kserokopię dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe np.: świadectwo ukończenia szkoły średniej, dyplom ukończenia szkoły wyższej (oryginały do wglądu),
-kserokopię świadectw pracy lub służby z poprzednich miejsc pracy lub służby (oryginały do wglądu),
-kserokopię książeczki wojskowej, jeżeli kandydat do służby jest objęty ewidencją wojskową z pieczątką właściwego WKU o przeniesieniu do rezerwy (oryginał do wglądu).
* Dokumenty przyjmowane są w Zespole ds. Doboru Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Gdańsku ul. Harfowa 60 od poniedziałku do piątku 8.00 - 15.00, wtorki od 8.00 do 17.30
Dokumenty możesz wysłać także drogą elektroniczną pod adres dobor@gd.policja.gov.pl
Wystarczy, że zeskanujesz wymagane dokumenty i prześlesz na nasz adres e-mail, a my rozpoczniemy procedurę rekrutacyjną. Następnie skontaktujemy się z Tobą i umówimy na próbny test sprawności fizycznej, na który dostarczysz do nas oryginały tych dokumentów.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, poczta