Samodzielna księgowa/samodzielny księgowy - Chwaszczyno, pomorskie

Data dodania: 2024-04-22
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: SUKURS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Numer oferty: StPr/24/3744

Miejsce pracy: OLIWSKA 135/3, 80-209 Chwaszczyno, powiat: kartuski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Samodzielne prowadzenie księgi rachunkowej i podatkowej klientów. Merytoryczne weryfikowanie i kontrolowanie dokumentów otrzymanych od klientów. Kontaktowanie i spotykanie się z klientami. Zamykanie rozliczeń miesięcznych w zakresie PIT, CIT VAT. Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych oraz podatkowe zeznania roczne. Współpracowanie z urzędami. Wszystkie wykonywane czynności będą wspierane przez główną księgową. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 500 do 9 000 PLN
Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje zatrudnienie na postawie umowy o pracę, umowy zlecenie, kontrakt B2B, pełne wsparcie, szkolenia oraz przyjazną atmosferę, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, elastyczny czas pracy, dbamy o rozwój zarówno zawodowy jak i osobisty poprzez szkolenia i warsztaty, dodatki pozapłacowe, dofinansowanie indywidualnych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje, budowanie relacji wśród członków zespołu poprzez wspólne spotkania.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie na stanowisku księgowej, preferowane w biurze rachunkowym, wykształcenie kierunkowe, wyższe lub w trakcie studiów. Umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office, odpowiedzialność, sumienność i motywacji do pracy. Mile widziana znajomość programu Comarch Optima.

NIP: 5892040559
REGON: 36963591300000
Adres: OLIWSKA 135/3, 80-209 Chwaszczyno, powiat: kartuski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 502 370 381
E-mail: anaczke@biurosukurs.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail