Recepcjonista - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-04-22
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: SALON FRYZJERSKI ,,TIFFANI ''NADIIA ODNOROH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/3772

Miejsce pracy: Żwirki i Wigury 12/48, 80-463 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie strony internetowej, socjal media. Umawianie klientów. Praca na posiadanej bazie klientów. Praca w godzinach: 10-14.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 1 212 PLN
Opis wynagrodzenia: praca w zakresie 1/2 etatu, stawka uzależniona od umiejętności, do wynagrodzenia jest doliczony % od obrotów.
Zawód: pozostali recepcjoniści (z wyłączeniem hotelowych)
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • MS EXCEL

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie w branży administracyjnej, umiejętność przygotowywania filmików oraz zdjęć.

NIP: 5833498860
REGON: 527470686
Adres: Żwirki i Wigury 12/48, 80-463 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 730 361 506
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon