Akustyk, operator sprzętu audiowizualnego - Wschowa, lubuskie

Data dodania: 2024-04-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie
Pracodawca: Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie

Numer oferty: StPr/24/0127

Miejsce pracy: Niepodległości 1, 67-400 Wschowa, powiat: wschowski, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: nagłośnienie imprez, realizacja projekcji filmowych, realizacja imprez od strony technicznej, muzycznej, organizowanie wydarzeń kulturalnych, konfiguracja i sterowanie cyfrową konsoletą dźwiękową
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: równoważony system czasu pracy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik akustyk
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

NIP: 6971874555
REGON: 000664734
Krótki opis działalności gospodarczej: działalność obiektów kulturalnych
Adres: Niepodległości 1, 67-400 Wschowa, powiat: wschowski, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewa Piechel
Nr telefonu: 65 402 336
E-mail: ewa.piechel@ckir.wschowa.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście