Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka) k/m - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-22
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: ZESPÓŁ DO OBSŁUGI PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH NR 1
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe
Znajomość języków: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/04700

Miejsce pracy: Św.Bonifacego 81, 02-945 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - utrzymanie w należytej czystości i porządku pokojów wychowanków, łazienek, aneksów kuchennych i innych pomieszczeń w grupach wychowawczych,
- sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz ciągów
komunikacyjnych: ścieranie kurzu, zamiatanie/odkurzanie, mycie i pastowanie podłóg, wyrzucanie śmieci,
- mycie lamperii, drzwi i futryn, odkurzanie ścian w przydzielonych do sprzątania pomieszczeniach - w miarę potrzeb,
- mycie okien w budynku Domu Dziecka nr 15 jak również w placówkach opiekuńczo-wychowawczych obsługiwanych przez Zespół, - bieżące zaopatrywanie sanitariatów w mydło, papier toaletowy, ręczniki papierowe,
- wykonywanie czynności higienicznych, porządkowych oraz w razie potrzeby pomoc w pracy opiekuńczo-wychowawczej pod nadzorem wychowawcy, opiekunki bądź pielęgniarki zgodnie z posiadanymi wiadomościami,
- pomoc opiekunce, pielęgniarce lub wychowawcy w zabiegach
pielęgnacyjnych wychowanków oraz przy zajęciach wychowawczych, - dbanie o powierzony w użytkowanie sprzęt i narzędzia
poprzez właściwą konserwację oraz użytkowanie zgodnie z instrukcją,
- utrzymanie w czystości i dezynfekcja urządzeń
Sanitarnych,
- pielęgnacja kwiatów,
- współpraca z konserwatorem oraz robotnikiem gospodarczym pomaganie przy wykonywaniu czynności, gdzie zachodzi potrzeba udziału dwóch osób,
- zmiana bielizny osobistej, pościelowej i odzieży wychowanków,
- segregacja i dezynfekcja brudnej bielizny, odzieży oraz bielizny pościelowej.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: Premie i dodatki:

dodatek motywacyjny, wynagrodzenie roczne tzw. "trzynastka", ZFŚS
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka) (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie:
  • podstawowe
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Miejsce pracy: ul. Świętego Bonifacego 81
Godziny pracy: 7-15

Wykształcenie: podstawowe, pół roku doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość j. polskiego

Premie i dodatki:

Zgłoszenia: osoiste, e-mail: m.kolano@zpow.waw.pl, tel.: 514 794 920

NIP: 5213806586
REGON: 368966230
Adres: Św.Bonifacego 81, 02-945 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 514 794 920
E-mail: m.kolano@zpow.waw.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail