Monter instalacji sanitarnej (o) - Chojnik, małopolskie

Data dodania: 2024-04-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: Sebastian Kucharzyk INSTALSERWIS
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/1452

Miejsce pracy: 33-180 Chojnik 130, powiat: tarnowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wykonywanie instalacji centralnego ogrzewania i gazu (budynki jednorodzinne i wielorodzinne)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: monter instalacji i urządzeń sanitarnych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Monter instalacji i urządzeń sanitarnych (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, 2 lata doświadczenia w zawodzie, praca na terenie małopolski i podkarpacia na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00. Dojazd z siedziby firmy zapewniony. Pracodawca umożliwia zabranie pracownika po drodze w zależności od aktualnego miejsca wykonywania pracy.
Wynagrodzenie : 6 000 zł brutto.
Kontakt: INSTAL SERWIS Sebastian Kucharzyk, Chojnik 130, 33-180 Gromnik, tel. do kont. 605551012 Adam Kucharzyk

NIP: 8733279930
REGON: 389058133
Adres: 33-180 Chojnik 130, powiat: tarnowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Adam Kucharzyk
Nr telefonu: 605551012
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie, bezpośrednio do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon