Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej (o) - Łękawka, małopolskie

Data dodania: 2024-04-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łękawce
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/1458

Miejsce pracy: 33-112 Łękawka 133A, powiat: tarnowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: praca w szkole w kl. I
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 120.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
Opis wynagrodzenia: w zależności od stopnia awansu zawodowego
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe - edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, przygotowanie pedagogiczne, kwalifikacje do nauczania języka angielskiego w przedszkolu i kl. I-III. Praca w Łękawce od pon. do pt. w przedziale godz.: 8.00-14.00. Wynagrodzenie: od 4 600 zł brutto w zależności od stopnia awansu zawodowego. Kontakt: Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łękawce, 33-112 Łękawka 133A, wcześniejszy kontakt telefoniczny: 603 860 623, CV należy przesyłać na adres e-mail: splekawka@gmail.com.

NIP: 8731950246
REGON: 365475387
Adres: 33-112 Łękawka 133A, powiat: tarnowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Elżbieta Chrząszcz
Nr telefonu: 603 860 623
E-mail: splekawka@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, bezpośrednio do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny