Operator minikoparki telemonter - Sosnowiec, śląskie

Data dodania: 2024-04-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Pracodawca: MAGIER ARTUR PPU "ELTECH"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0375

Miejsce pracy: Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 14, 41-215 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca jako operator minikoparki; do obowiązków pracownika oprócz pracy na minikoparce będzie należeć też pomoc brygadzie przy budowie sieci światłowodowych, dodatkowe czynności to budowa koryt kablowych, przeciąganie kabli, wiercenie, kopanie, ogólna pomoc przy budowie sieci światłowodowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 23.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator koparki
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Operator koparkoładowarki
  • kurs koparko ładowarki
  • prawo jazdy kat. B

NIP: 6441605072
REGON: 273551748
Krótki opis działalności gospodarczej: Wykonywanie instalacji elektrycznych
Adres: Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 14, 41-215 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Artur Magier
Nr telefonu: 501-774-105
E-mail: eltech_m@o2.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny lub e-mail
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail