Terenowy przedstawiciel handlowy w technicznej sprzedaży b2b - Katowice, śląskie

Data dodania: 2024-04-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: IBS SCHERER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/1057

Miejsce pracy: 40-001 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Do wzmocnienia naszego zespołu sprzedaży w Polsce szukamy przedstawiciela handlowego.
- Terenowy przedstawiciel handlowy (m/k) w technicznej sprzedaży B2B.
- Nadaj marce premiemu IBS twarz i reprezentują naszą firmę na wyznaczonym terenie. Swoją otwartą naturą inspirujesz naszych klientów i technicznych partnerów handlowych a tym samym przyczyniasz się do trwałego rozwoju naszych relacji biznesowych.
- Do Twoich zadań należy poszerzanie istniejących relacji z obecnymi kluczowymi klientami a także pozyskiwanie nowych klientów w biurze i w terenie. W ramach wizyt u klientów na danym obszarze sprzedaży przekonasz klientów indywidualnymi poradami dotyczącymi zastosowania i praktycznymi demonstracjami naszych produktów do czyszczenia i konserwacji.
- Miejsce pracy: Teren woj. śląskiego + Homeoffice.
- Oferujemy: Silna marka z 50-letnim doświadczeniem firmy, a także szerokie portfolio produktów z własnej produkcji; Doskonałe możliwości rozwoju i pewną pracę w przyszłościowej firmie rodzinnej; Wynagrodzenie zależne od wyników w tym świadczenia socjalne, umowy prowizyjne i premiowe; Samochód służbowy, do użytku prywatnego, smartfon, Homeoffice; Najlepszy know-how w branży dzięki wieloletniej działalności międzynarodowej; Najnowocześniejszą technologię komunikacyjną; Szkolenia produktowe i sprzedażowe oraz profesjonalne wsparcie.
- Godziny pracy: 8:00-16:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 7000 zł/brutto + prowizja zależna od wyników sprzedaży + dodatkowe bonusy. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
System wynagradzania: Czasowo-prowizyjny
Zawód: przedstawiciel handlowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok na stanowisku przedstawiciela handlowego. Mile widziane posiadanie doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej produktów technicznych lub doświadczenia / wiedzy w dziedzinie przemysłowych środków / technologii czyszczących, czyszczenia powierzchni, produktów do konserwacji. Oczekujemy: Pracy zorientowanej na klienta i sukces; umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne oraz pewność siebie; osobę lubiącą sprzedawać i kontaktować się z klientami. Wymagana znajomość języka niemieckiego (wymagana wyłącznie do komunikacji wywnętrz firmy).

NIP: 8992867857
REGON: 384299270
Krótki opis działalności gospodarczej: DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ PALIW, RUD, METALI I CHEMIKALIÓW PRZEMYSŁOWYCH. DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ MASZYN, URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH, STATKÓW I SAMOLOTÓW.
Adres www: www.ibs-scherer.de
Adres: 52-315 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sascha Wejlupek
Nr telefonu: 71-716-60-03
E-mail: personal@ibs-scherer.de
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: - Wejdź z nami na nowy poziom i aplikuj teraz po prostu przez e-mail! Czekamy na Twoje zgłoszenie!
- Pan Sascha Wejlupek - www.ibs-scherer.de
- Aplikacje w j. niemieckim proszę wysłać na adres: personal@ibs-scherer.de
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: Aplikacje w j. niemieckim proszę wysłac na adres: personal@ibs-scherer.de, Godziny : 8:00-16:00