Pracownik produkcji cnc - Dąbrowa Górnicza, śląskie

Data dodania: 2024-04-22
Dodane przez: MCK Chorzów
Pracodawca: kontakt przez OHP

Numer oferty: 311591

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 80% to praca w 2-3 osobowym zespole przy obróbce tarcz hamulcowych, kontroli jakości detali zgodnie z dokumentacją techniczną, wykonywanie pomiarów - suwmiarka i miktometr, 20% uzupełnianie dokumentacji technicznej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 6 660
Opis wynagrodzenia: 6000-6660 zł brutto/mc, umowa o pracę, praca na 3 zmiany w systemie 4 brygadowym, bezpłatny transport z Chorzowa, Bytomia, Siemianowic Śląskich i Katowic
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: znajomość elektronarzędzi, wykształcenie średnie/zawodowe

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Opolska 19, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 887 873 108/ 32 349 71 17
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, inny: Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy osobiście do Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Chorzowie ul. Opolska 19 od poniedziałku do środy w godz. 7:30 - 14:00, czwartki w godz. 7:30 - 16:00, piątki w godz. 7:30 - 13:00 w celu rejestracji (wypełnienie karty klienta). Szczegóły oferty i dane do pracodawcy będą udostępnione wyłącznie osobom zarejestrowanym. Przed planowaną wizytą prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 887 873 108, 32 349 71 17), gdyż pracujemy również terenowo.