Asystent architekta - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2024-04-22
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: MAREK SCHAB FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "A-GRAF"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: architektura/budownictwo (urbanistyka)

Numer oferty: StPr/24/2408

Miejsce pracy: Leg.Piłsudskiego 23/1, 30-509 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: sporządzanie rysunków technicznych, opisów, inwentaryzacji oraz innych prac biurowych.

godziny pracy: 10-18

Praca w Krakowie.

umowa o prace na czas określony z mozliwością przedłużenia na stałe.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 23.04.2024
Data zakończenia: 31.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Możliwość pracy na umowę o pracę lub zlecenie.
W przypadku umowy o pracę wynagrodzenie 4242 zł.
W przypadku umowy zlecenie wynagrodzenie 27,70 zł /h.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: architekt
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Architekt (wymagany staż - lata: 1)
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: architektura/budownictwo (urbanistyka)
Uprawnienia:
  • Obsługa programu AutoCAD oraz programów 3D
  • Bardzo dobra znajomość programów Word i Excel

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne; kierunek: architektura/budownictwo/urbanistyka

NIP: 6790174570
REGON: 350675095
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność w zakresie architektury
Adres www: www.architekt.biz.pl
Adres: 30-509 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Pracodawca
E-mail: a-graf@architekt.biz.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV na email do pracodawcy.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail