Woźna - Chełm, lubelskie

Data dodania: 2024-04-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Pracodawca: EWA II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/24/0837

Miejsce pracy: Lubelska 4, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Utrzymywanie porządku i czystości w placówce przeprowadzając bieżące i okresowe sprzątanie i porządkowanie pomieszczeń i wyznaczonego terenu
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 29.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: za godzinę pracy brutto
Zawód: woźny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
  • rzetelność

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Woźny
Wykształcenie:
  • pomaturalne/policealne
  • średnie zawodowe 4-letnie
  • zasadnicze branżowe
  • podstawowe
  • średnie branżowe
  • zasadnicze zawodowe
  • brak lub niepełne podstawowe
  • średnie ogólnokształcące
  • gimnazjalne
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku.
Miejsce wykonywania pracy: Niepubliczne Językowe Przedszkole "W Kasztanowym Parku": ul. Lubelska 4 i/lub ul. Szwoleżerów 17 B, 22-100 Chełm.

KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:
- CV należy przesyłać drogą e-mailową na adres: rekrutacja@podgorka.home.pl

NIP: 5632161332
REGON: 11071634800000
Krótki opis działalności gospodarczej: edukacja
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Plac Niepodległości 1, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Doradcy klienta
Nr telefonu: 82 5627549, 5627599, 5627619, 5627675, 5627676, 5627687, 5627691
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
E-mail: rekrutacja@podgorka.home.pl