Pracownik produkcyjny - Kościelniki Dolne, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
Pracodawca: JB CONCEPT Joanna Banasik
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0218

Miejsce pracy: 59-800 Kościelniki Dolne 20, powiat: lubański, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: a) obsługa linii produkcyjnej,
b) ściąganie z linii produkcyjnej wyrobów gotowych,
c) czyszczenie wyrobów gotowych z zanieczyszczeń produkcyjnych,
d) naklejanie etykiet na wyroby gotowe,
e) układanie wyrobów gotowych na palety,
f) pakowanie wyrobów gotowych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Zawód: pozostali robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pracownik produkcji (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie min. 3 m-cące jako pracownik produkcyjny lub pokrewne, z uwagi na specyfikę pracy wymagana jest pełna sprawność fizyczna, zdolności manualne, dobry wzrok, brak chorób przewlekłych. Praca wykonywana jest w pozycji stojącej, więc od kandydatów oczekujemy możliwości sprostania temu zadaniu.

NIP: 6131356835
REGON: 363053430
Nr KRAZ: 13093
Adres: Stanisława Staszica 4a/1, 55-011 Siechnice, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: JOANNA BANASIK
E-mail: biuro@jb-concept.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail