Młodszy specjalista ds. jakości/młodszy inżynier ds. jakości - Komorniki, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-04-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie
Pracodawca: HEESUNG ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: produkcja, elektronika lub pokrewne
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0398

Miejsce pracy: 13-200 Komorniki 19A, powiat: działdowski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: tworzenie, wdrażanie oraz nadzór nad przestrzeganiem systemów, standardów, metod i technik- zapewnienia jakości, kontrola jakości komponentów, procesu wytwarzania oraz gotowych produktów, analizowanie problemów jakościowych i wdrażanie działań korygujących, analiza i weryfikacja reklamacji klienta, prowadzenie działań korygujących i zapobiegawczych oraz bieżący kontakt z klientami odnośnie spraw dotyczących jakości, odpowiedzialność za przygotowanie innych pracowników z zakresu norm jakości, raportowanie bieżących wyników jakościowych, odpowiedzialność za zapewnienie odpowiednich standardów jakości produktu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 900 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista kontroli jakości
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: produkcja, elektronika lub pokrewne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • obsługa pakietu MS OFFICE

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane: wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki techniczne: produkcja, elektronika lub pokrewne), bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie), znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, PowerPoint), mile widziane doświadczenie zawodowe, dyspozycyjność (nadgodziny), umiejętność kreatywnego i szybkiego rozwiązywania problemów pod presją czasu oraz analitycznego myślenia.

Oferujemy: stabilną pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, kartę MultiSport plus, pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole, możliwość wdrażania własnych pomysłów/projektów.

NIP: 8971709515
REGON: 020163548
Adres: LG Elektronics 7, 06-500 Mława, powiat: mławski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aleksandra Stando
Nr telefonu: 508-027-703
E-mail: a.stando@hsnw.co.kr
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie, CV
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w formie elektronicznej na adres mailowy: a.stando@hsnw.co.kr
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail