Specjalista ds. zakupów i logistyki - Kielce, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-04-22
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawca: PPUH "POLONEZ PLUS" Sp. z o.o. Warszawa

Numer oferty: StPr/24/1028

Miejsce pracy: Ściegiennego 252, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wg stanowiska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 18.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie wg. umiejętności
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista kontroli jakości
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne, specjalizacja: specjalizacja instalacja sanitarna

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Zakres obowiązków: Kompleksowa obsługa zakupów na potrzeby firmy; Utrzymywanie stałej współpracy z dostawcami krajowymi i zagranicznymi;
Realizacja strategii dla wybranych grup dostawców/materiałów;Ustalanie warunków współpracy z dostawcami oraz prowadzenie negocjacji handlowych;Przygotowanie zamówień zakupu, umów ramowych i kontraktów; Przygotowywanie dostawców i analiza otrzymanych ofert;
Realizowanie i nadzorowanie zamówień do dostawców; Przygotowywanie oraz prezentacja raportów, analiz, zestawień;
Wymagania:Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne; 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku; Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point);Znajomość zintegrowanych systemów ERP;Znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne prowadzenie rozmów handlowych;Wysokie zdolności interpersonalne; Zdolności negocjacyjne i umiejętność logicznego myślenia; Umiejętność analizy danych i prezentacji wniosków; Umiejętność zarządzania projektami (w tym analiza wykonalności/zyskowności); Wymagana samodzielność w prowadzeniu projektów zakupowych; Bardzo dobra organizacja pracy;
Mile widziane: Doświadczenie w pracy z dostawcami z branży stalowej, Znajomość systemu SAP B1 moduły MM, WM, PP będą dodatkowym atutem;
Pracodawca oferuje:umowę o pracę na pełny etat, pakiet medyczny PZU Zdrowie dla Ciebie i Twojej rodziny,kartę Multisport/Medicover Sport,
naukę języków obcych,bardzo dobre warunki oraz narzędzia pracy, przyjazne środowisko pracy,parking.

NIP: 6571026504
REGON: 290604078
Adres: Ściegiennego 252, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
E-mail: biuro@polonez-plus.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, inny - wskazany kontakt email;biuro@polonez-plus.com.pl