Kierownik projektu - Kielce, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-04-22
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawca: INSTYTUT OZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Numer oferty: StPr/24/1083

Miejsce pracy: SKRAJNA 41A, 25-650 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wg potrzeb
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 19.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik projektu
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), budowlane

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Miejsce pracy: Kielce
Opis zadań: Koordynowanie zadań zespołu projektowego; Realizacja projektów zgodnie z kartą projektu i harmonogramem;Nadzór nad opracowywaną dokumentacją techniczną zgodnie z postępowaniem administracyjnym;Planowanie pracy własnej i całego zespołu;Odpowiedzialność za terminowość i wyniki projektów; Przygotowywanie i nadzór planu realizacji projektów w dziale;Koordynowanie komunikacji w obrębie zespołu projektowego oraz między działami firmy;Wsparcie pozostałych działów firmy w zakresie analizy dokumentacji technicznej oraz przygotowywania ofert; Udział w spotkaniach z inwestorem oraz w koordynacyjnych spotkaniach projektowych;
Wymagania:Wykształcenie wyższe budownictwo lub architektura (uprawnienia mile wdziane). Doświadczenie 2-3 lata na stanowisku projektanta lub kierownika projektu;Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zespołu projektowego;Umiejętność planowania i kontroli realizowanych zadań;Umiejętność zarządzania i delegowania zadań;Znajomość oprogramowania CAD;Mile widziana znajomość takich dokumentów jak Studium Wykonalności, Program Funkcjonalno- Użytkowy;Znajomość procedur przetargowych. Komunikatywny język angielski techniczny; Zdolność myślenia przyczynowo- skutkowego;Zaangażowanie, komunikatywność, otwartość, samodzielność i odpowiedzialność; Prawo jazdy kat. B.
Pracodawca oferuje:Stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę;Elastyczny czas pracy; Pakiet świadczeń dodatkowych: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, zaplecze socjalne; Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach;
Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach; Możliwość awansu;Dużą samodzielność w działaniu;
Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną;Zespół przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi, którzy dbają o dobre relacje, atmosferę w pracy i po niej.

NIP: 9591858942
REGON: 26029431300000
Adres: SKRAJNA 41A, 25-650 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Ptak
Nr telefonu: 780 095 049
E-mail: rekrutacja@enerko.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: inny - kontakt telefoniczny: 780 095 049 lub e-mail: rekrutacja @enerko.pl