Instruktor (nauczania na kursach komercyjnych osób dorosłych) - Elbląg, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-04-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Pracodawca: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Elblągu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0819

Miejsce pracy: Generała Józefa Bema 54, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć praktycznych na kursach komercyjnych dla osób dorosłych za zakresu: programista/operator CNC.
Umowa zlecenie, praca w ustalone dni robocze w godzinach 15.00/16.00 - 19.00/20.00 (ok. 160 godzin rocznie w zależności od ilości kursów), możliwość pracy w weekendy w zależności od instruktora.
Wynagrodzenie: 45,00 zł brutto za godzinę do negocjacji
Okres zatrudnienia: każdorazowo podczas uruchomienia kursu (1-2 miesiące), data rozpoczęcia pracy uzależniona od daty rozpoczęcia danego kursu.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 23.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 45 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 45,00 zł brutto za godzinę do negocjacji, uzależnione od ilości godzin w ramach kursu.
Zawód: instruktor praktycznej nauki zawodu
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe instruktor programista/operator CNC.

NIP: 5781019711
REGON: 281527710
Adres: Generała Józefa Bema 54, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marta Kowzan
Nr telefonu: 556256723
E-mail: kursy@ckpelblag.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
kontakt osobisty, telefoniczny: 556256723
kontakt mailowy: kursy@ckpelblag.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 08.00 - 13.00