Bibliotekarz - Pamiątkowo, wielkopolskie

Data dodania: 2024-04-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Pracodawca: BIBLIOTEKA PUBLICZNA MIG SZAMOTUŁY
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne

Numer oferty: StPr/24/0366

Miejsce pracy: SZKOLNA 13, 64-514 Pamiątkowo, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - wypożyczanie i przyjmowanie książek
- obsługa komputera, strony internetowej oraz social
mediów
- bezpośrenia obsługa czytelnika
- pomoc w doborze książek i zbiorów specjalnych
- opracowywanie zbiorów
- prowadzenie warsztatów dla dzieci oraz czytelników
- gotowość do podnoszenia kompetencji i kwalifikacji
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.75
Liczba godzin pracy w miesiącu: 120.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: bibliotekarz
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Bibliotekarz
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), humanistyczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wykształcenie wyższe na kierunku humanistycznym, dodatkowym atutem będzie wykształcenie na kierunku bibliotekoznawstwo,
- ogólna wiedza z zakresu literatury polskiej i światowej,
- umiejętność aktywnej pracy z czytelnikiem, także z dziećmi,
- zdolności animacyjne,
- znajomość obsługi komputera oraz social mediów,
- wysoka kultura osobista i komunikatywność,
- kreatywność, entuzjazm, spontaniczność i zaangażowanie,
- nieszablonowe podejście do rozwoju biblioteki,
- gotowość do podnoszenia kompetencji i kwalifikacji,
- praca od poniedziałku do piątku w filii biblioteki w Pamiątkowie oraz sporadycznie w soboty w Bibliotece Publicznej MiG w Szamotułach,
- zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu pracy na 3/4 etatu,
- pozostałe warunki pracy i płacy do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji oraz doświadczenia z zawodowego kandydata,

PRACODAWCA OFERUJE:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość udziału w szkoleniach,
- świadczenia z ZFŚS,
- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz kasy zapomogowo-pożyczkowej,

OFERTY należy przesłać na adres:
dyrektor@biblioteka-szamotuły. pl
do dnia 30.05.2024r.

Osoby zainteresowane prosone są o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV z oświadczeniemnastępującej treści:
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Szamotuły, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych
osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

NIP: 7871904926
REGON: 000979679
Adres: RYNEK 10, 64-500 Szamotuły, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Piotr Nowak
Nr telefonu: 502 084 486
E-mail: dyrektor@biblioteka-szamotuly.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - CV,
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail