Referent rejestrator - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-04-19
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: Gdański Urząd Pracy
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/3689

Miejsce pracy: Lastadia 41, 80-880 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Zadania główne:
- Analiza dokumentacji klientów mających wpływ na status bezrobotnego i prawo do zasiłku.
- Analiza raportów ZUS U1.
- Prowadzenie wyjaśnień i postępowań administracyjnych.
- Wydawanie decyzji administracyjnych w tym drogą elektroniczną.
- Wydawanie zaświadczeń w tym drogą elektroniczną.
- Prowadzenie korespondencji bieżącej.
- Wprowadzanie danych do komputerowej bazy danych.
- Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi.
- Bezpośrednia obsługa klienta.
2. Zadania pomocnicze:
- Przyjmowanie dokumentów z innych komórek organizacyjnych.
- Prowadzenie rejestrów akt spraw prowadzonych w dziale.
- Sporządzanie raportów.
3. Zadania okresowe:
- Gromadzenie danych do statystyk w zakresie wykonywanych obowiązków.
Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7:30-15:30.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy. Ostateczna kwota wynagrodzenia będzie uzależniona od posiadanego doświadczenia i kompetencji.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: a) Niezbędne:
- Wykształcenie: wyższe
- Mile widziane doświadczenie pracy w administracji i obsłudze klienta
- Mile widziane doświadczenie w pracy z dokumentami elektronicznymi

b) Umiejętności zawodowe (niezbędne):
- Znajomość prawa pracy
- Znajomość przepisów ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy
- Znajomość przepisów rozporządzenia w sprawie rejestracji bezrobotnych i poszukujących pracy
- Znajomość przepisów kodeksu postępowania administracyjnego
- Biegła obsługa komputera pakiet MsOffice
- Umiejętność analizy i interpretacji przepisów prawnych.
- Umiejętność logicznego, merytorycznego pisania indywidualnych uzasadnień decyzji administracyjnych dotyczących statusu bezrobotnego i prawa do zasiłku dla bezrobotnych.
- Umiejętność redagowania pism urzędowych
- Mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiająca merytoryczną komunikację z klientem
c) Predyspozycje osobowościowe:
- Dokładność i skrupulatność.
- Dobra organizacja pracy.
- Doskonałe umiejętności analityczne.
- Życzliwość do klienta.
- Sumienność.
- Samodzielność.
- Obowiązkowość i odpowiedzialność.
- Umiejętność działania w sytuacjach stresowych i pod presją czasu.
- Wysoka kultura osobista.
- Szybkie przyswajanie wiedzy.

NIP: 5832087155
REGON: 191927740
Adres: Lastadia 41, 80-880 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: a) list motywacyjny
b) życiorys (CV)
c) kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie (dyplom) oraz przebieg pracy zawodowej (świadectwa pracy lub inny dokument poświadczający doświadczenie zawodowe)
d) oświadczenie dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Treść wymaganych oświadczeń znajduje się na stronie internetowej Gdańskiego Urzędu Pracy w zakładce: praca w urzędzie- dokumenty rekrutacyjne.
Dokumenty należy składać w Gdańskim Urzędzie Pracy, ul. Lastadia 41, 80-180 Gdańsk (pokój podawczy mieści się na parterze budynku) w zamkniętej kopercie w terminie od dnia 19.04.2024 r. do dnia 01.05.2024 r. (decyduje data wpływu do Urzędu).
Ofertę należy opatrzyć dopiskiem Nabór na wolne stanowisko urzędnicze Referent rejestrator umowa na czas zastępstwa.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: poczta