Koordynowanie prac magazynowych - Osła, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu
Pracodawca: Fast Service Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0352

Miejsce pracy: 59-706 Osła 1K, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Koordynowanie prac magazynowych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Data zakończenia: 31.12.2027
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Zawód: pozostali specjaliści do spraw zarządzania zasobami ludzkimi
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe, prawo jazdy kategorii B, minimum 7 miesięcy doświadczenia na stanowisku magazynier.

NIP: 8371814698
REGON: 146851800
Adres: 59-706 Osła 1K, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Artur Famichou
Nr telefonu: 533489189
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą osobisty lub telefoniczny, tel. 533489189
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście