Pracownik pomocniczy obsługi hotelowej - Mielno, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-04-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Pracodawca: TOPPING WORK EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0767

Miejsce pracy: Piastów 6, 76-032 Mielno, powiat: koszaliński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac porządkowych w części noclegowej hotelu, wykonywanie prac pomocniczych związanych z przyjmowaniem gości hotelowych, pielęgnowanie roślin ozdobnych, przyległych terenów zieleni i urządzeń rekreacyjnych, wykonywanie drobnych napraw niewymagających specjalnych uprawnień.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Data zakończenia: 30.10.2025
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: za godzinę
Zawód: pracownik pomocniczy obsługi hotelowej*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

NIP: 6152057322
REGON: 381065263
Nr KRAZ: 20597
Adres: 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sandra Izerska
Nr telefonu: 880209151
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: 20 godzin tygodniowo, umowa zlecenie od 01.05.2024 do 30.10.2025
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon