Technik prac biurowych - Ujazd, łódzkie

Data dodania: 2024-04-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Pracodawca: Idea Sprzedaż Hurtowa Dominik Badek
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0436

Miejsce pracy: TOMASZOWSKA 17, 97-225 Ujazd, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres obowiązków:
Do głównych obowiązków pracownika będzie należało, m.in.: obsługa telefoniczna klientów i sprzedaż usług, obsługa klientów w sklepie stacjonarnym oraz allegro.
Obsługa klientów i dostawców telefoniczna, stacjonarna i mailowa
Przedstawianie ofert
Ustalanie warunków dostaw
Pozyskiwanie nowych klientów
Realizacja ustalonego planu sprzedaży
Dbanie o dobry wizerunek firmy
Współpracę i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik prac biurowych*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • obsługa komputera MS Ofice
  • punktualność
  • odpowiedzialność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Doświadczenie w obsłudze klienta, mile widziana będzie obsługa programu SUBIEKT
[Umiejętność 1] : Komunikatywność i otwartość na rozmowy z ludźmi

NIP: 7712283400
REGON: 100729318
Krótki opis działalności gospodarczej: S
Adres: TOMASZOWSKA 17, 97-225 Ujazd, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dominik Badek
Nr telefonu: 513-088-710
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon