Kierownik budowy - Bochnia, małopolskie

Data dodania: 2024-04-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Pracodawca: IGEOS P&P SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Numer oferty: StPr/24/0227

Miejsce pracy: BRZESKA 21, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Nadzór nad pracownikami oraz robotami budowlanymi (budowa dróg)
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 9 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Umowa zlecenie na okres 1 miesiąca po tym czasie umowa o pracę na czas określony.
Zawód: kierownik budowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne
  • Kierownik budowy (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), budowlane
Uprawnienia:
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – w ograniczonym zakresie
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane: wykształcenie wyższe budowlane, uprawnie budowlane do kierowania robotami budowlanymi w ograniczonym lub pełnym zakresie, minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierownika budowy, obsługa programu EXCEL oraz prawo jazdy kat. B. Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego. Wymagana dobra organizacja, operatywność, umiejętność kierowania zespołem. Praca na okres próbny 1 miesiąca na umowę zlecenie, po okresie próbnym umowa o pracę. Praca w Bochni + teren województwa małopolskiego wg zleceń. Praca w godzinach 7-15. Możliwość zatrudnienia od zaraz.

NIP: 8681979181
REGON: 38730834700000
Adres: BRZESKA 21, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Mucha
Nr telefonu: 698 586 333
E-mail: biuro@igeos.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, świadectwa pracy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail