Inżynier budownictwa - Bochnia, małopolskie

Data dodania: 2024-04-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Pracodawca: IGEOS P&P SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Numer oferty: StPr/24/0226

Miejsce pracy: BRZESKA 21, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie dokumentacji budowlanej i magazynowej, nadzór nad pracami budowlanymi, kontrola wykonanej pracy.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 8 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Umowa zlecenie na okres 1 miesiąca po tym czasie umowa o pracę na czas określony.
Zawód: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), budowlane
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe budowlane oraz prawo jazdy kat. B. Mile widziane: uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi, doświadczenie zawodowe i podstawowa znajomość język angielski. Wymagana komunikatywność, zaradność i umiejętność pracy w zespole. Praca na okres próbny 1 miesiąca na umowę zlecenie, po okresie próbnym umowa o pracę. Praca w Bochni + teren województwa małopolskiego wg zleceń. Praca w godzinach 7-15. Możliwość zatrudnienia od zaraz.

NIP: 8681979181
REGON: 38730834700000
Adres: BRZESKA 21, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Mucha
Nr telefonu: 698 586 333
E-mail: biuro@igeos.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, świadectwa pracy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail