Pracownik biurowy do obsługi sklepu internetowego (o) - Tarnów, małopolskie

Data dodania: 2024-04-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: Katolickie Centrum Edukacji KANA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, administracyjne

Numer oferty: StPr/24/1411

Miejsce pracy: Mościckiego 12, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: profesjonalna obsługa klienta sklepu internetowego, obsługa wysyłek, reklamacji i zwrotów, tworzenie treści na potrzeby sklepu, działania marketingowe, obsługa strony internetowej i pozycjonowanie, sprawy administracyjne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 1 420 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, administracyjne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie min. średnie - kierunek administracja, praca w Tarnowie od pon. - pt. w godz. 8.00-10.45 ( praca na 1/3 etatu). Wynagrodzenie 1 420 zł brutto. Kontakt: Katolickie Centrum Edukacji KANA, ul. Mościckiego 12, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 14688 81 11, CV można przesyłać na adres e-mail: sekretariat@kana.pl

NIP: 8732685639
REGON: 851652063
Adres: Mościckiego 12, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 14688 81 11
E-mail: sekretariat@kana.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny