Opiekun ekspozycji/kasjer - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-04-19
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: HUB2WORK SP. Z O.O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Numer oferty: StPr/24/3677

Miejsce pracy: Stara Twierdza 1, 80-551 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Sprzedaż biletów oraz towarów w sklepiku muzealnym.
2. Obsługa kasy fiskalnej i terminalu płatniczego.
3. Realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych.
4. Składanie terminowych raportów sprzedaży.
5. Dozór nad eksponatami i powierzonym rejonem w godzinach otwarcia Muzeum.
6. Kulturalne interakcje z gośćmi Muzeum, udzielanie informacji.
7. Utrzymanie porządku w salach wystawowych i przyległych obszarach.
8. Przestrzeganie przepisów bhp i innych regulacji dotyczących bezpieczeństwa.
Miejsce pracy: Twierdza Wisłoujście. Oddział Muzeum Gdańska.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 25.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: muzealnik
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • pomaturalne/policealne
Uprawnienia:
  • Kasa fiskalna z obsługa terminali i kart płatniczych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie nie jest wymagane.

NIP: 7010951522
REGON: 384678173
Nr KRAZ: 23593
Adres: NOWY ŚWIAT 53/120, 00-042 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Szachnowska
Nr telefonu: 798 248 928
E-mail: katarzyna.szachnowska@klavo.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail