Kelner - Gliwice, śląskie

Data dodania: 2024-04-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "POKUSA" ANNA KRAZIŃSKA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0735

Miejsce pracy: Korczoka 45, 44-103 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykształcenie i doświadczenie: brak wymagań; zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta na sali, obsługa imprez okolicznościowych, sprzątanie stanowiska pracy, praca w godz. 10:00-21:00, miejsce pracy: Gliwice, restauracja "Pokusa"
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: zł brutto
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Zawód: kelner*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

NIP: 7341528527
REGON: 492883047
Adres: Korczoka 45, 44-103 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Krazińska
Nr telefonu: 32 237 02 53
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty w godz. 12:00-18:00 po uzgodnieniu telefonicznym z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 12:00-18:00