Fizjoterapeuta - Kolbuszowa, podkarpackie

Data dodania: 2024-04-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Pracodawca: Nad Nilem Centrum Rehabilitacji Lucyna Maciąg
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: fizjoterapia

Numer oferty: StPr/24/0279

Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 5B, 36-100 Kolbuszowa, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie zabiegów z zakresu fizjoterapii w warunkach przede wszystkim domowych jak również ambulatoryjnych. Praca na II zmiany. Izm. od godz. 8.00 do 15.35, IIzm. od godz.10.25 do 18.00. Po okresie próbnym umowa na czas określony.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 473,07 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: fizjoterapeuta
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: fizjoterapia
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Fizjoterapeuta – prawo wykonywania zawodu

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe, sumienność, pracowitość

NIP: 8141638594
REGON: 181015828
Adres: Tadeusza Kościuszki 5B, 36-100 Kolbuszowa, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Lucyna Maciąg
Nr telefonu: 669236807
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon