Pracownik ogólnobudowlany - Dąbrowa Górnicza, śląskie

Data dodania: 2024-04-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Pracodawca: ,,Cztery Kąty" Patryk Piątek
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0262

Miejsce pracy: 41-300 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: prace przy hydroizolachach fundamentów, drenaże, prace przy ociepleniach budynków, inne prace ogólnobudowlane,
pierwsza umowa - umowa zlecenie, kolejna na czas nieokreślony, praca w godz. 7:00-15:00 lub 8:00-16:00
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 19.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa
Zawód: pomocniczy robotnik budowlany
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie - bez wymagań, doświadczenie mile widziane

NIP: 6292503112
REGON: 521277132
Krótki opis działalności gospodarczej: 4120Z
Adres: 42-530 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Przemysław Piątek
Nr telefonu: 515587667
E-mail: cztery-katy@op.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: C.V
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon