Stworzenie bloku autorskich wideo materiałów - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: BIZNES EXPERT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: białoruski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/1630

Miejsce pracy: Hubska 54, 50-502 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Stworzenie bloku autorskich materiałów wideo pod nazwą "Miasta w historii”, zgodnie z ustalonym projektem;
- Stworzenie koncepcji i scenariuszy dla materiałów wideo;
- Stworzenie skryptów dla każdego odcinka, uwzględniając narrację, dialogi, anegdoty i fakty historyczne;
- Przeprowadzanie testów materiałów wideo i wprowadzanie poprawek zgodnie z feedbackiem.
PEŁNA NAZWA STANOWISKA: Stworzenie bloku autorskich wideo materiałów pod nazwą "Miasta w historii”
Miejsce pracy: umowa zlecenie 125 godzin w miesiącu, dyspozycyjność w godzinach od 9.00-17.00- zatrudnienie na 3 lata.
Miejsce pracy: ul. Hubska 54, 50-502 Wrocław zlecenie ma charakter pracy zdalnej -teren całego kraju.
Sala C
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 125.0
Data rozpoczęcia: 10.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 750 do 5 750 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie miesięcznie nie jest koniecznie, pracownik będzie otrzymywał wynagrodzenie miesięcznie zgodnie z załącznikiem nr1 do Umowy o dzieło. Załącznik nr1 do Umowy o dzieło, to jest specyfikacja projektu wykonywana przez wykonawcę z określonym tematem i wynagrodzeniem miesięcznym.
Zawód: realizator filmu wideo (wideofilmowiec)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • białoruski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe
znajomosć jezyka angielskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie
znajomosć języka białoruskiego na poziomie B2 w mowie i pismie
Umiejętność pisania klarownych, interesujących i edukacyjnych skryptów
Umiejętność tworzenia atrakcyjnych wizualnie i dźwiękowo materiałów wideo

NIP: 9671458021
REGON: 52278693000000
Adres: Gdańska 89/1, 85-022 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: IVAN SHUBIN
Nr telefonu: +48783792753
E-mail: ivan.shubin@weexpert.io
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail