Specjalista ds. papierów wartościowych - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany, angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, turecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/1626

Miejsce pracy: Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -przygotowywanie powiadomień o zdarzeniach Corporate Actions dla klientów końcowych i czyszczenie danych otrzymanych od powierników; -księgowanie zdarzeń obowiązkowych/opcjonalnych oraz wszelkich transakcji związanych z Akcjami Korporacyjnymi (gotówka lub akcje); -kontrola nad zamówieniami klientów oraz generowaniem i wysyłaniem instrukcji; -wszczynanie postępowań wyjaśniających, przygotowywanie dokumentów, udzielanie informacji i korespondencja z interesariuszami; -identyfikowanie i rozwiązywanie problemów technicznych i rozliczeniowych za pomocą odpowiednich narzędzi.
Forma umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w godzinach od 8.00-16.00
Sala E
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 10.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 8 500 do 8 500 PLN
Opis wynagrodzenia: "NIE MNIEJ NIŻ"
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik obsługi klienta instytucji finansowej
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • turecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • budowanie satysfakcjonujących relacji z klientami
  • bardzo dobra obsługa MS Office (szczególnie program PowerPoint, Excel, Word, Outlook)
  • samodzielność oraz inicjatywa w działaniu, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zdolność analitycznego myślenia,

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe
staż pracy 1 rok
budowanie satysfakcjonujacych relacji z klientami
samodzielność oraz inicjatywa w działaniu , konunikatywność , umiejętność pracy w zespole ,zdolność analitycznego myślenia
bardzo dobra obsługa MS Office ( szczegolnie program PowerPoint, excel, word, Outlook
znajomość języka niemieckiego na poziomie A2 w mowie i piśmie
znajomość języka tureckiego na poziomie B2 w mowie i piśmie
znajomość języka angielskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie
Aktualny status studenta studiów wyższych na kierunku zarządzanie.
umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i rozliczeniowych za pomocą narzędzia uzgadniającego; umiejętność przetwarzania dochodów
Ukończenie studiów wyższych pierwszego stopnia na kierunku finanse; świadomość ryzyka procesowego; doświadczenie w obszarze działań korporacyjnych

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sala E
Nr telefonu: 717701699
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.