Pracownik dozoru - Wałbrzych, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Pracodawca: "Enitra" Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0678

Miejsce pracy: 1 Maja 62, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Dozorowanie obiektu, wykonywanie prac porządkowych wewnątrz obiektu i na zewnątrz obiektu, dbanie o teren zielony w okresie zimowym, odśnieżanie.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 19.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: Umowa zlecenie + ZUS
Praca w godzinach:
Poniedziałek - piątek- praca w porze nocnej: 22:00 - 8:00
W soboty, niedziele i świeta, praca na dwie zmiany:
I zmiana: 8:00 - 20:00
II zmiana 20:00 - 8:00
Zawód: dozorca
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętność pracy w grupie, kandydat powinien cechować się dokładnością, odpowiedzialnością, pracowitością, posiadać manualną umiejętność obsługi kosiarki, odśnieżarki, maszyny myjącej hale produkcyjne.

NIP: 8861499548
REGON: 890437147
Adres: 1 Maja 62, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Natalia Borowik
E-mail: n.borowik@enitra.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV,
Aplikacja wyłącznie drogą elektroniczną na adres:
n.borowik@enitra.pl z dopiskiem: pracownik dozoru
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail