Audytor wewnętrzny - Siedlce, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Pracodawca: Zakład Karny w Siedlcach
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0890

Miejsce pracy: Józefa Piłsudskiego 47, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. wykonywanie określonych zadań audytowych (zapewniających i doradczych oraz czynności sprawdzających);
2. uzgodnienie zadań audytowych do przeprowadzenia do końca roku 2024 określonych w planie audytu na rok 2024;
3. zrealizowanie uzgodnionych zadań audytowych za rok 2024 i monitorowanie realizacji wydanych zaleceń;
4. opracowywanie planu audytu wewnętrznego jednostki na kolejne lata oraz sporządzanie sprawozdań z wykonania planu audytu wewnętrznego jednostki w kolejnych latach;
5. badanie i ocena funkcjonowania systemu kontroli zarządczej;
6. opracowanie i aktualizowanie wewnętrznych regulacji prawnych związanych z funkcjonowaniem audytu wewnętrznego w jednostce;
7. zidentyfikowanie obszarów ryzyka i sporządzenie analizy ryzyka;
8. przeprowadzanie rocznej samooceny funkcjonowania
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: audytor / kontroler
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Audytor wewnętrzny

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania niezbędne (formalne) :
1. obywatelstwo polskie;
2. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
3. niekaralność za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe;
4. wykształcenie wyższe
5. stan zdrowia umożliwiający wykonywanie obowiązków;
6. posiadanie następujących kwalifikacji do przeprowadzania audytu wewnętrznego.
Szczegóły oferty : https://www.sw.gov.pl/praca-oferta/zaklad-karny-w-siedlcach-audytor-wewnetrzny

NIP: 8211047020
REGON: 000320472
Adres www: http://www.sw.gov.pl/pl/
Adres: Józefa Piłsudskiego 47, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dorota Miszta
Nr telefonu: 605240852
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane pracą proszone są o dostarczenie dokumentacji osobiście lub drogą pocztową do dnia 15 maja 2024 roku na adres:
Zakład Karny w Siedlcach
ul. Piłsudskiego 47
08-110 Siedlce
Szczegóły oferty: https://www.sw.gov.pl/praca-oferta/zaklad-karny-w-siedlcach-audytor-wewnetrzny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta