Pomoc cukiernika - Kolbudy, pomorskie

Data dodania: 2024-04-18
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: Bez Cukrzenia Agata Aftyka
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/3663

Miejsce pracy: Plac Kaszubski 3, 83-050 Kolbudy, powiat: gdański, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Rodzinna firma Bez Cukrzenia mieszcząca się w Kolbudach koło Gdańska, w związku ze swoim rozwojem, szuka osób do swojego zespołu na weekendy i dni wolne od nauki (w wakacje i ferie wchodzą w grę również zmiany w środku tygodnia).
Specjalizujemy się w wyrobach cukierniczych wegańskich, bez dodatku cukru i tylko z naturalnych składników.
Zakres obowiązków:
- zmywanie naczyń i przyrządów cukierniczych (ręcznie i przy użyciu zmywarki),
- dbanie o porządek, czystość i higienę w miejscu wykonywania pracy swojej jaki i cukiernika,
- wypiekanie wyrobów cukierniczych zgodnie z wewnętrznymi procedurami (wszystkiego Cię nauczymy),
- dbanie o jakość i świeżość wypiekanych produktów,
Pracujemy zespołowo, uzupełniamy się w obowiązkach, a więc zakres powyższych prac najczęściej dzieli się na kilka osób.
Mimo to, ze względu na sytuacje awaryjne oraz większą elastyczność w grafiku będziemy liczyć na Twoją samodzielność.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 18.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: .
Firma oferuje
- forma zatrudnienia: umowa zlecenie,
- wynagrodzenie: z racji, że wszystkiego musimy nauczyć Cię od podstaw startujemy od 27,70 zł/h brutto, czyli uczeń/student tyle otrzyma na rękę. Od 1 lipca 28,10 zł/h.
- premie sprzedażowe oraz świąteczne,
- zniżki pracownicze,
- szkolenie.
Zawód: pozostali piekarze, cukiernicy i pokrewni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: do swojej rodzinnej firmy poszukujemy osób, które: chcą do nas przyjść na dłużej, a nie na chwilę, lubią piec, gotować i mają podstawowe doświadczenie (super będzie, jeśli nie zrobisz sobie krzywdy nożem, coś wymieszasz, coś wygnieciesz, umiesz czytać ze zrozumieniem receptury i posługiwać się kalkulatorem), chętne do uczenia się (jesteśmy cukiernią specjalistyczną skierowaną do alergików, osób z wykluczeniami dietetycznymi, cukrzycą i osób chcących zdrowo się odżywiać), posiadają aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub są gotowe do zrobienia tych badań, są pozytywnie nastawione z dobrą energią, są gotowe do pracy fizycznej oraz otwarte na realizację różnych zadań, znają język polski w mowie i piśmie, są dyspozycyjne od godzin porannych, są uczniami/studentami.

NIP: 5782993689
REGON: 281571294
Adres: Plac Kaszubski 3, 83-050 Kolbudy, powiat: gdański, woj: pomorskie Zobacz na mapie
E-mail: kontakt@bezcukrzenia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego cv oraz dyspozycyjności drogą mailową: kontakt@bezcukrzenia.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail