Asystent rodziny - Cieplewo, pomorskie

Data dodania: 2024-04-18
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pruszczu Gdańskim
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/3673

Miejsce pracy: Długa 20A, 83-031 Cieplewo, powiat: gdański, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Udzielanie pomocy rodzinom w poprawie ich sytuacji życiowej, udzielanie pomocy w rozwiązywaniu problemów socjalnych, psychologicznych, wychowawczych z dziećmi. Wspieranie aktywności społecznej rodzin. Udzielanie pomocy w poszukiwaniu, podejmowaniu pracy zarobkowej. Motywowanie do udziału w zajęciach grupowych. Prowadzenie indywidualnych konsultacji wychowawczych dla rodziców i dzieci. Prowadzenie dokumentacji dotyczącej pracy z rodziną. Dokonywanie okresowej oceny sytuacji rodziny. Monitorowanie funkcjonowania rodziny po zakończeniu pracy z rodziną. Współpraca z jednostkami administracji rządowej i samorządowej, właściwymi organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami i osobami specjalizującymi się w działaniu na rzecz dziecka i rodziny. Praca od poniedziałku do piątku, w zakresie godzin: 07:30-15:30.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: asystent rodziny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie lub praca socjalna bądź na dowolnym kierunku uzupełnione szkoleniem z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną udokumentowane co najmniej rocznym stażem pracy z dziećmi, rodziną lub studiami podyplomowymi obejmującymi zakres programowy szkolenia określony na podstawie ust. 3 i udokumentowane co najmniej rocznym stażem pracy z dziećmi lub rodziną, wykształcenie średnie bądź średnie branżowe i szkolenie z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną, a także udokumentowane co najmniej 3-letnim stażem pracy, samodzielność w działaniu, zaangażowanie, Mile widziane doświadczenie w pracy w jednostkach pomocy społecznej.

NIP: 6040029467
REGON: 190043909
Adres: Długa 20A, 83-031 Cieplewo, powiat: gdański, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 58 691 15 01
E-mail: gops@pruszczgdanski.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail