Starszy księgowy, sekcja rachuby i płac. - Balice, małopolskie

Data dodania: 2024-04-18
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: JEDNOSTKA WOJSKOWA 1155 (8 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W KRAKOWIE-BALICACH)
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: pokrewny do poszukiwanego

Numer oferty: StPr/24/2325

Miejsce pracy: Medweckiego 10, 30-901 Balice, powiat: krakowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Naliczanie wynagrodzeń oraz dodatkowych należności dla pracowników cywilnych, prowadzenie rozliczeń w zakresie ubezpieczeń społecznych, zdrowotnych i podatków od osób fizycznych w obrębie swojego stanowiska, obsługa systemów informatycznych wykorzystywanych na stanowisku, zagadnienia z rozliczania i naliczania Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
8. Baza Lotnictwa Transportowego zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
Kandydat w swoim CV zobowiązany jest podać swoje dane osobowe zgodnie z art. 221 Kodeksu Pracy.
Pozostałe informacje kandydat może przekazać po wyrażeniu przez niego zgody na ich przetwarzanie w procesie rekrutacji.
Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w 8. BLTr znajduje się na stronie internetowej 8. Bazy Lotnictwa Transportowego
w zakładce BIP/INFORMACJE OGÓLNE/RODO.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 6 700 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Księgowy (wymagany staż - lata: 2)
  • średnie ogólnokształcące, kierunek: pokrewny do poszukiwanego
Uprawnienia:
  • Obsługa komputera (mile widziana znajomość obsługi programu SAP)
  • Podstawy naliczania wynagrodzenia, znajomość przepisów z zakresu ZUS (zwolnienia lekarskie, opieki, urlopy macierzyńskie, urlopy wychowawcze, zagadnienia z kodeksu pracy)
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • samodzielność
  • radzenie sobie z wykonywaniem zadań pod presją czasu

NIP: 9441995873
Krótki opis działalności gospodarczej: Obrona narodowa
Adres www: http://8bltr.wp.mil.pl/
Adres: 30-901 Balice, powiat: krakowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dorota Dobrzyńska
Nr telefonu: 261 136 425
E-mail: 8bltr.kancelaria-elektroniczna@ron.mil.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail