Psycholog - Mścice, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-04-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Pracodawca: PRZEDSZKOLE PROMYKI BAŁTYKU W MŚCICACH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0748

Miejsce pracy: Szkolna 1b, 76-031 Mścice, powiat: koszaliński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: – Diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych dzieci;
– Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej adekwatnie do rozpoznanych potrzeb;
– Obserwacja dzieci w grupach (podczas zajęć, czynności samoobsługowych, zabawy swobodnej);
– Realizacja zaleceń zawartych w opiniach i orzeczeniach Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej;
– Prowadzenie z dziećmi indywidualnych zajęć stymulujących rozwój;
– Konsultacje z nauczycielami, wspieranie nauczycieli w rozwiązywaniu problemów wychowawczych;
– Prowadzenie obowiązującej dokumentacji;
– Przekazywanie wyników obserwacji i diagnozy rodzicom;
– Pomoc w podjęciu decyzji przy kierowaniu dzieci na badania do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej;
– Konsultacje
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Data zakończenia: 31.08.2025
Wynagrodzenie brutto: od 2 957 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel psycholog
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Przygotowanie pedagogiczne
  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu

NIP: 4990356725
REGON: 330916717
Krótki opis działalności gospodarczej: Wychowanie przedszkolne
Adres: 76-031 Mścice, powiat: koszaliński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Elżbieta Nożykowska
Nr telefonu: 508188005
E-mail: przedszkolemscice@o2.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca na 11/22 etatu w zakresie godz. 8:00 - 15:00, praca na czas określony: 01.09.2024 r.-31.08.2025 r.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail